Rozbor fyzických a duševních problémů

 
 

 

Znát svůj momentální zdravotní stav může být pomocí k uzdravení, záchraně života a výzvou ke změně. 

 

Vycházíme ze skutečnosti, že člověk má svoje konkrétní zdravotní problémy, protože vším, co do sebe na všech úrovních přijímá, a svojí vnitřní ústrojností umožňuje konkrétním nemocem projevit se v těle. 

 

Často nemoci bývají dlouho skryté, než se nám ukážou natolik, že jsme schopni si jich všimnout. 

 

Než se nemoci projeví v těle, než se zhmotní, zpravidla již dlouho předtím existují jemnohmotně. 

 

Jemnohmotné jasnozření nám umožňuje dosud skryté nemoci i jejich souvislosti s problémy v duševní a duchovní oblasti odhalit. 

 

Výsledkem rozboru momentální situace, ve které se nacházíme, není obvyklý souhrn různých přípravků, které vyléčí konkrétní potíže a nemoci, ale naopak k těmto je přistupováno jako k důsledku, projevu a řeči našeho těla, které nám chce jejich prostřednictvím sdělit, co děláme špatně, kde děláme chybu, kterou je třeba se začít zabývat a pracovat na ní, neboť jen odstraněním vlastní příčiny můžeme vyléčit tělo i duši právě tam, kde vzniknul vnitřní nesoulad a nerovnováha v našem myšlení a konání.

 

Rozbor je tedy vhodný pro každého, kdo učinil rozhodnutí a je ochoten ke své vlastní změně, práci na sobě, která vůbec není snadná, vyžaduje vnitřní sílu, ale jediná má moc učinit vnitřní změny a tím odstranit potřebu duše i těla upozorňovat nás na naše chybné kroky, jež nejsou v souladu s naší přirozeností. Pokud se chceme vyléčit, můžeme to udělat jen my sami, svojí vnitřní změnou. Můžeme Vám pomoci zjistit, co je pro vás v danou chvíli důležité, na co se zaměřit, co je potřeba změnit, na čem pracovat. Vše ostatní máte sami ve svých rukou.

 

 

 

„Nejsi-li ochoten změnit svůj život, není ti pomoci.“  

 

(Hippokrates)